Onze diensten Bel ons
Waar we trots op zijn
Neem contact op
Waarom werken bij Trajectum

Team Trajectum Engineering

Dit zijn de supersterren van Team Trajectum Engineering.

hanneke-1.png hanneke-hover-2.png

Hanneke Stoltenkamp

Financieel Administratief Medewerker 030 - 20 24 030
hanneke.stoltenkamp@trajectum.eu
mohamed-b.png mohamed-b-hover.png

Mohamed Benmassoud

Technicus/ Engineer 030 - 20 24 030
mohamed.benmassoud@trajectum.eu
melvin-1.png melvin-2.png

Melvin Klomp

BIM Modelleur 030 - 20 24 030
melvin.klomp@trajectum.eu
dennis2.png dennis-hover2.png

Dennis Meijer

Technicus/ Engineer 030 - 20 24 030
dennis.meijer@trajectum.eu
marton-1.png marton-hover-2.png

Marton Beviz

BIM Modelleur 030 - 20 24 030
marton.beviz@trajectum.eu
niels-1.png niels-2.png

Niels Okkerse

BIM Modelleur 030 - 20 24 030
niels.okkerse@trajectum.eu
ingrid-1.png ingrid-2.png

Ingrid Goris

Management Assistent 030 - 20 24 030
ingrid.goris@trajectum.eu
robin-1.png robin-2.png

Robin Vos

BIM Coördinator 030 - 20 24 030
robin.vos@trajectum.eu
jordy-1.png jordy-2.png

Jordy Dijns

BIM Modelleur 030 - 20 24 030
jordy.dijns@trajectum.eu
patrick.png patrick-hover.png

Patrick Stoltenkamp

Directeur 06 - 538 033 02
patrick.stoltenkamp@trajectum.eu
richard-4.png richard-hover-4.png

Richard Tas

Operationeel Manager 06 - 833 412 56
richard.tas@trajectum.eu
patrick-e.png patrick-e-hover.png

Patrick Elsendoorn

BIM Coördinator 06 - 126 118 36
patrick.elsendoorn@trajectum.eu
stephan-3.png stephan-hover-2.png

Stephan Leene

Projectleider 030 - 20 24 030
stephan.leene@trajectum.eu
mitchell-1.png mitchell-2.png

Mitchell de Wildt

BIM Modelleur 030 - 20 24 030
mitchell.de.wildt@trajectum.eu
mohammed-c.png mohammed-c-hover2.png

Mohammed Choua

BIM Modelleur / Duurzaamheidsspecialist 030 - 20 24 030
mohammed.choua@trajectum.eu
derek.png derek-hover.png

Derek van Dalfsen

BIM Modelleur 030 - 20 24 030
derek.van.dalfsen@trajectum.eu

Installatietechniek is heel simpel,
maar het moeilijkste wat er is,
is installatietechniek simpel te houden