Onze diensten Bel ons
Waar we trots op zijn
Neem contact op
Waarom werken bij Trajectum

Team Trajectum Engineering

Dit zijn de supersterren van Team Trajectum Engineering.

5-3.png 5-2.png

Dagmar Smit

Management Assistent 030 - 20 24 030
dagmar.smit@trajectum.eu
19.png 19-1.png

Jesse van der Linden

Adviseur 030 - 20 24 030
administratie@trajectum.eu
2-3.png 2-2.png

Mohamed Benmassoud

Technicus / Engineer 030 - 20 24 030
mohamed.benmassoud@trajectum.eu
4-3.png 4-2.png

Michael van der Toorn

BIM Modelleur 030 - 20 24 030
michael.van.der.toorn@trajectum.eu
3-3.png 3-2.png

Melvin Klomp

BIM Modelleur 030 - 20 24 030
melvin.klomp@trajectum.eu
9-2.png 9-1-1.png

Jordy Dijns

BIM Modelleur 030 - 20 24 030
jordy.dijns@trajectum.eu
16.png 16-1.png

Mitchell de Wildt

BIM Modelleur 06 - 202 660 48
mitchell.de.wildt@trajectum.eu
6-2.png 6-1-1.png

Stephan Leene

Projectleider 030 - 20 24 030
stephan.leene@trajectum.eu
13-2.png 13-1-1.png

Roweda Ahmed

BIM Modelleur 030 - 20 24 030
roweda.ahmed@trajectum.eu
hanneke-1.png hanneke-hover-2.png

Hanneke Stoltenkamp

Financieel Administratief Medewerker 030 - 20 24 030
hanneke.stoltenkamp@trajectum.eu
20-2.png 20-1-1.png

Shannon Jordan

Content Marketeer 030 - 20 24 030
shannon.jordan@trajectum.eu
10-2.png 10-1-1.png

Patrick Elsendoorn

BIM Coördinator 06 - 126 118 36
patrick.elsendoorn@trajectum.eu
12-2.png 12-1-1.png

Délailah Wulterkens

Stagiaire 030 - 20 24 030
delailah.wulterkens@trajectum.eu
7-2.png 7-1-1.png

Niels Okkerse

BIM Modelleur 030 - 20 24 030
niels.okkerse@trajectum.eu
11-2.png 11-1-1.png

Dennis Meijer

Technicus / Engineer 030 - 20 24 030
dennis.meijer@trajectum.eu
18.png 18-1.png

Richard Tas

Groeicoach 06 - 833 412 56
richard.tas@trajectum.eu
1-3.png 1-2.png

Patrick Stoltenkamp

Directeur 06 - 538 033 02
patrick.stoltenkamp@trajectum.eu
8-aangepast-1.png 8-groene-rand-weg-2.png

Amy Bos

Operationeel Manager 030 - 20 24 030
amy.bos@trajectum.eu
15-2.png 15-1-1.png

Chiya Djabar

Technisch Manager 06 - 237 843 42
chiya.djabar@trajectum.eu

Installatietechniek is heel simpel,
maar het moeilijkste wat er is,
is installatietechniek simpel te houden